Hakkımızda Bilmeniz Gerekenler

Turizm İngilizcesi Eğitim Seti, bir kitap ve kitabın içeriğine uygun olarak hazırlanmış destekleyici videolardan oluşan bir eğitim setidir. Türkiye’de bir otele tatile gelen İngiliz bir çiftin tatilleri boyunca başlarından geçen olayları, farklı departmanlarda çalışanlarla girdikleri diyalogları, İngilizce başlangıç seviyesinden itibaren konu bütünlüğü ve sıralamasıyla ele alır. Ayrıca dil bilgisi konu anlatım videoları ve kelimelerin öğrenimini kolaylaştıran, görsel ve işitsel olarak hazırlanmış kelime öğrenme videoları bulunur.

Ülkemizde her yaştan insanların ihtiyacı olan İngilizce eğitimi çeşitli sebeplerle karşılanamamaktadır. En büyük nedenlerden biri olan zaman ve maliyetler İngilizce öğrenmek isteyen kişilerin önünde büyük bir engel olabilir. Turizm İngilizcesi Eğitim Seti zaman ve maliyet sorununu ortadan kaldıran görsel ve işitsel olarak hazırlanmış kapsamlı bir İngilizce öğrenme kılavuzudur.

Turizm İngilizcesi Eğitim Seti yurtiçinde ve yurtdışında bilinmesi gereken en önemli konuları müfredat haline getirdiğinden yabancı dil öğrenmek isteyen herkes için uygun bir kaynak olarak hazırlanmıştır.

Yabancı Dil öğrenmek isteyen kişilerin sıkça yaşadıkları sorunlardan biri de görsel ve işitsel açıdan zengin kaynakların bulunamaması ve bu kaynakların maliyetli olmasıdır. Okuyarak öğrendiklerimizin %10’unu, dinleyerek öğrendiklerimizin %20’sini, görerek öğrendiklerimizin %30’unu, dinleyerek ve görerek öğrendiklerimizin %50’sini hatırlarız. Duyarak, görerek ve sesli tekrar ederek öğrendiklerimizin %90’ını hatırlarız. Turizm İngilizcesi Eğitim Seti bu veriler ışığında görsel ve işitsel açıdan zengin bir kaynak olarak ortaya çıkmaktadır. Turizm İngilizcesi Eğitim Seti bu ihtiyaca göre hazırlanmış ve bu anlamda dünyada benzeri bulunmayan video anlatımlı bir eğitim setidir.

Kitabın içeriğine uygun olarak hazırlanmış videolar www.turizm-ingilizcesi.com adresinde bulunmaktadır. Kitabınızı sipariş ederek kitabın içerisinde bulunan kod numarası ile internet sitesinde “kayıt ol” kısmından kaydınızı tamamlayarak videolara erişim sağlayabilirsiniz. Videoların herhangi bir izleme ve tekrar kısıtlaması bulunmamaktadır. Dilediğiniz kadar tekrar yapabilirsiniz.